Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрокам'янка з парогенератором Sawo SCANDIA COMBI SCAC-60 NS-P (6кВт)»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Замовляйте цей товар в нашому магазині Multibrand.org.ua через кошик на сайті або за телефоном у менеджера: +380 (99) 130-36-15
Електрокам'янка з парогенератором Sawo SCANDIA COMBI SCAC-60 NS-P (6кВт)
Електрокам'янка Sawo SCANDIA COMBI - оптимальна кам'янка для домашніх парилок. Якщо ви хочете використовувати піч як для вологої лазні, так і для сухої сауни - тоді ця кам'янка ідеально підійде під ваші потреби.
Ця модель електрокам'янки потребує виносний пульт керування.
Технічні характеристики електрокам'янки Sawo SCANDIA COMBI SCAC-60 NS-P:
- Потужність кВт: 6.0
- Мin об'єм сауни м3: 5
- Мax об'єм сауни м3: 9
- Бак для води, л: 5
- Чи має індикатор кількості води
- Мінімальна висота сауни, див: 210
- Максимальна маса каміння, кг: 22
- Ширина мм: 410
- Висота мм: 595.5
- Глибина мм: 329.5
- Вага кг: 14.2
- Вольтаж 3ф: 400V3N
- Переріз електричного кабелю, мм2: 5x1,5
- Корок шт. х А: 3x10
- Тени шт. х кВт: 3x2
- Відстань до стелі мм: 1200
- Відстань до підлоги мм: 150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sawo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Об'єм парної | 9 куб. м |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Парогенератор | Так |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 596 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 380 В |
| Комплектація | |
| Бак для води | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Так |
| Вага (кг) | 14.2 |
| Ширина мм | 410 |
| Висота мм | 595.5 |
| Мin об'єм сауни м3 | 5 |
| Глибина мм | 329.5 |
| Мax об'єм сауни м3 | 9 |
| Максимальна маса каміння, кг | 22 |
| Відстань до стелі мм | 1200 |
| Потужність кВт | 6 |
| Тіні шт. х кВт | 3x2 |
| Переріз електричного кабелю, мм2, | 5x1,5 |
| Відстань до підлоги мм | 150 |
| Бак для води, л | 5 |
| Корок шт. х А | 3x10 |
| Мінімальна висота сауни, див | 210 |
| Підключення мережа | 220 В/380 В |



