Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двері для лазні та сауни Tesli Briz Sateen 1900х700»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Briz Sateen 1900х700 : Полотно виготовлене із 6 мм загартованого скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками . Короб із липи. Переріз бруса коробки - 77*40 Двері універсальні (досить перевернути для зміни лівого або правого відкриття). Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію. Термостійкий ущільнювач зберігає паро-температурні показники в сауні. Гарантія - 12 місяців. Інструкція по монтажу дверей Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | скляні |
| Тип | у сауну та баню |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Порода деревини | липа |
| Прозорість | матові |
| Розмір | 1900х700 |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Товщина полотна | 6 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |












