Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двері для лазні та сауни Tesli Lux Sateen 1900х800»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктивні особливості дверей для лазні та сауни Tesli Lux Sateen 1900х800: 1. Полотно виготовлене із загартованого 8мм скла (сталініту), яке має високу механічну міцність і термостійкість. 2. Регулюємі петлі із нержавіючої сталі в масі з декоративними накладками. 3. Потовщений короб із липи товщиною 92 мм. Переріз бруса коробки - 92*40 5. Без порогу. Як додаткову опцію Ви можете замовити поріг. 6. Механізм закриття знаходиться у дверному коробі. 7. Надійна роликова защіпка забезпечує довготривалу експлуатацію. 8. Наявність ущільнювача для збереження паро-температурних показників в сауні. Інструкція по монтажу дверей Гарантія - 12 місяців. Всі вироби ТМ "Tesli" мають необхідні сертифікати й гігієнічні висновки для застосування на території України. Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і відтінки кольорів виробів, що не впливають на їх основне призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | в сауну |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | Бронза |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Порода деревини | липа |
| Прозорість | матові |
| Розмір | 1900х800 |
| Тип | зі склом |
| Тип відкривання | універсальні (праві, ліві) |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Ширина за коробом | 780 мм |











